Аспірантура


 

Галузь знань – 14 «Електрична інженерія»
Спеціальність – 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Доктор філософії – це освітній і водночас перший науковий ступінь, що здобувається на третьому рівні вищої освіти на основі ступеня «Магістр» (освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст»). Ступінь доктора філософії присуджується спеціалізованою вченою радою Університету в результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти відповідної освітньо-наукової програми та публічного захисту дисертації у спеціалізованій вченій раді. Організація підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктор філософії у ВНТУ здійснюється на підставі «Положення з організації підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії у Вінницькому національному технічному університеті».

Підготовка здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії здійснюється:
- в аспірантурі Університету за очною (денною, вечірньою) або заочною формою навчання;
- поза аспірантурою (для осіб, які професійно провадять наукову, науковотехнічну або науково-педагогічну діяльність за основним місцем роботи в Університеті).

Нормативна тривалість освітньо-наукової програми здобуття ступеня доктор філософії складає 4 роки (з освітньою складовою 50 кредитів ECTS) незалежно від форми навчання. 

Вступ до аспірантури Університету здійснюється на конкурсній основі відповідно до цього Положення, Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти, затверджених МОН, та Правил прийому, які затверджуються щорічно Вченою радою Університету.

Підготовка в аспірантурі здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії передбачає виконання освітньо-наукової програми за спеціальністю 141 - «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та проведення власного наукового дослідження. 

Освітньо-наукова програма, що пропонується Вашій увазі пройшла акредитацію у НАЗЯВО і отримала відповідний Сертифікат.

Основний фокус освітньої програми: формування у аспіранта системи компетентностей та навичок у галузі електричної інженерії, що забезпечать йому здатність до організації та провадження наукових досліджень з комерціалізацією їх результатів; здатність до ефективної управлінської та інженерної діяльності, а також викладання спеціальних дисциплін з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Ключові слова: електричні станції, мережі і системи; електротехнічні комплекси та системи; виробництво, передача та розподіл електроенергії; перетворення енергії

Конкурентні переваги освітньо-наукової програми програми забезпечуються багатим досвідом викладачів щодо підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації у галузі електричної інженерії, досвідом провадження наукових досліджень та надання освітніх послуг у напрямках електроенергетики, електротехніки й електромеханіки. Перевагами освітньо-наукової програми є розвинена матеріально-технічна база та підтримання тісних зв’язків з реальним сектором економіки, що проявляється в участі стейкхолдерів у розробленні робочих програм та у виконанні спільних дослідних і виробничих проектів.

Подальше навчання: випускники мають право продовжити навчання у докторантурі, або набувати додаткових кваліфікацій в системі післядипломної освіти.

Гарант освітньої програми: д.т.н., доцент, Кулик Володимир Володимирович, к. 4309, тел. (050)638-31-57.
З гарантом можна контактувати з 9.00 до 16.00 щоденно, крім вихідних.