Повернутись на сторінку "Лабораторії та обладнання"

Лабораторiя "Релейний захист та автоматика енергосистем"

Лабораторiя "Релейний захист та автоматика енергосистем" постійно модернізується. Спеціалісти кафедри посилено займаються розробкою, проектуванням та виготовленням нових лабораторних стендів. Перелік лабораторних робіт та використане в них обладнання таке, що дозволяють знайомити студентів з найсучаснішими зразками комплектів захисту (напівпровідникова панель захисту повітряних ліній 110-220 кВ типу ШДЕ-2801, мікропроцесорні пристрої РЗА фірми АВВ: REF615, REU523, REJ515A) та з обладнанням, яке дуже широко використовується на діючих енергетичних об’єктах.

В лабораторії поставлені нові лабораторні роботи: мікропроцесорний струмовий захист з реле REJ515A; АВР двохтрансформаторної підстанції з мікропроцесорним реле REU523; АПВ лінії електропередачі з мікропроцесорним реле REF615. Створено чотири робочих місця для чотирьох лабораторних робіт на комп’ютерних тренажерах мікропроцесорного релейного захисту та проти аварійної автоматики електроенергетичних систем з реле SPAC-801..