Повернутись на сторінку "Лабораторії та обладнання"

Лабораторія "Електрична частина станцій. Експлуатація електрообладнання ЕС"

Лабораторія "Електрична частина станцій. Експлуатація електрообладнання ЕС" забезпечена зразками електричного обладнання та стендами, що дозволяють якісно готувати спеціалістів. Студенти у лабораторії можуть побачити та випробувати зразки сучасного обладнання такого як силовий трансформатор, вимірювальні трансформатори струму та напруги, різні типи вимикачів, КРУ, двомашинні агрегати, пристрій РПН автотрансформатора напругою 330 кВ, високочастотний загороджувач та інше обладнання.

У лабораторії поставлені нові лабораторні роботи для дослідження агрегату безперебійного живлення власних потреб блоку АЕС, який переданий кафедрі Хмельницькою АЕС; приймання в експлуатацію електродвигунів власних потреб, визначення групи з’єднань обмоток силових трансформаторів різними методами.