День охорони праці для студентів енергетиків

Створення на кожному робочому місці безпечних умов праці, безпечної експлуатації обладнання, зменшення або повна нейтралізація дії шкідливих і небезпечних виробничих факторів є приорітетом для будь-якої енергетичної компанії. З метою усвідомлення студентами енергетками важливості дотримання правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів на базі профільної кафедри електричних станцій та систем Вінницького національного технічного університету проведено день охорони праці. На запрошення доцента кафедри ЕСС Леська Владислава Олександровича до проведення заходу долучився начальник регіонального центру охорони праці та промислової безпеки у Південно-Західному регіоні Тарановський Юрій Олександрович. І це не дивно, оскільки кафедра ЕСС готує фахівців як для Південно-Західної електроенергетичної системи так і для енергетичної галузі України в цілому, крім того близько 70% працівників ПЗЕС є випускниками ВНТУ.
Відповідно до рекомендацій МОН в умовах карантину зустріч відбулась у форматі відеоконференції. У он-лайн зустрічі прийняли участь студенти 3 та 4 курсу ФЕЕЕМ. Студенти ознайомились з роботою компанії НЕК «Укренерго» та державними нормативними актами  про охорону праці. Студенти приймали активну участь у обговоренні та усвідомили важливість дотримання охорони праці у обраній професії.

опублік. Бурикін Олександр Борисович