Студенти кафедри електричних станцій та систем разом з доцентом Лесько Владиславом Олександровичем відвідали ПрАТ «Вінницький завод «Маяк».
Під час навчальної екскурсії на виробництво студенти-енергетики ознайомилися з історією підприємства, що тісно позв'язана з нашим ВНЗ, а також побачили, яким чином експлуатується сучасне обладнанням (когенераційна установка, засоби компенсації реактивної потужності, трансформаторні підстанції, сучасне АСКОЕ тощо). Крім того, мали змогу ознайомитися з виробничими процесами та продукцією підприємства.
Велику подяку за організацію та проведення заходу висловлюємо Вячеславу Терліковському та Андрію Зіміну, який до речі, є нашим випускником. Дякуємо за співпрацю та сподіваємось покраувати наші стосунки у всіх сферах взаємодії.

опублік. Малогулко Юлія Володимирівна