Завдяки співпраці кафедри ЕСС, ВНТУ з НЕК «УКРЕНЕРГО» відбулась онлайн лекція на тему: «РОЛЬ СТІЙКОСТІ В ПРОЦЕСІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ». Доповідач: Костянтин ЗАПАЙЩИКОВ. Радник НЕК «Укренерго», учасник робочої групи з питань подолання загроз в енергетичній сфері, позаштатний консультант Комітету ВРУ з питань Енергетики та житлово-комунальних послуг, випускник кафедри електричних станцій та систем ВНТУ. Захід проводився для викладачів, студентів 4 курсу та магістрів які навчаються за освітніми програмами «Електричні станції», «Електричні системи та мережі». Метою лекції було ознайомитись з параметрами стійкості енергосистеми та їх ролі у сфері забезпечення енергетичної безпеки, що базуються на реаліях і викликах  військового часу та сучасних тенденціях соціально-економічного розвитку, трансформування моделей енергетичних ринків з урахуванням викликів і загроз, а також проаналізувати існуючі підходи до регулювання питань, що стосуються проблематики стійкості та енергетичної безпеки.
Присутні ознайомились з викликами, що наразі існують в енергетичній галузі та можливими шляхами їх вирішення.
Всі учасники виявили зацікавленість  даною тематикою. Вирішили, що такі зустрічі між провідними спеціалістами енергетичної галузі та науково-педагогічними працівниками і студентами потрібно проводити на регулярній основі, що надасть можливість підвищити рівень підготовки спеціалістів, адже компанія НЕК «УКРЕНЕРГО» є одним із основних стейкхолдерів факультету енергетики та електромеханіки ВНТУ.
Дякуємо за співпрацю НЕК «УКРЕНЕРГО» та Костянтину ЗАПАЙЩИКОВУ.

опублік. Лесько Владислав Олександрович