Представниками кафедри  Електричних станцій та систем було проведено семінар для здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітніми програмами «Електричні станції» та «Електричні системи та мережі», на тему: «ФОРМАЛЬНА, НЕФОРМАЛЬНА ТА ІНФОРМАЛЬНА ОСВІТА»
Метою семінару було ознайомлення студентів з різновидами освіти, їх характеристиками та впливом на професійний та особистісний розвиток.
У ході семінару було розглянуто основні відмінності між формальною, неформальною та інформальною освітою.
Під час семінару студенти зрозуміли, що різні форми освіти мають свої переваги та недоліки, а також їх можна поєднувати для отримання більш повного розвитку. Знання про ці види освіти допоможе студентам у подальшій підготовці та професійній кар'єрі.

опублік. Лесько Владислав Олександрович