ent

20 грудня 2023 року Верховна Рада України прийняла Постанову Верховної Ради України «Про присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік». Серед лауреатів є і представниця Вінницького національного технічного університету, к.т.н., доцент кафедри Електричних станцій та систем,  Гунько Ірина Олександрівна, яка разом з колегами з Інституту електродинаміки НАН України, за роботу "Підвищення експлуатаційної надійності та ефективності роботи електричних мереж та електроустаткування" була відзначена даною нагородою.
Отримання Премії сприятиме збереженню наукового потенціалу, підвищенню престижу наукових працівників та їх ролі у суспільстві. Також це дозволить забезпечити фінансову підтримку молодих науковців – переможців конкурсного відбору, закріпити їхню працю у вітчизняних наукових установах, створити умови для використання інтелектуального потенціалу науковців у сфері наукової і науково-технічної діяльності, сприяти розвитку науки та науково-технічної сфери, підвищенню обороноздатності країни та стимулюванню інноваційного розвитку.
Вітаємо юних науковців і сподіваємося на подальше зростання наукових досягнень ВНТУ та всієї України!

опублік. Лесько Владислав Олександрович