yВідбулась зустріч викладачів, магістрів кафедр ЕСС та ЕПВМ з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Вінницькій області Сергієм РЕГЕЛЮКОМ.

Тема зустрічі: «Захист прав людини»
Сергій Валентинович ознайомив  присутніх зі структурою секретаріату уповноваженого ВР України з прав людини, пояснив цілі та задачі секретаріату та представників по різним напрямкам діяльності. Наголосив, що сьогодні, у зв’язку з російсько-українською війною, потрібно чітко знати та відстоювати свої Конституційні права та обов’язки. Надав інформацію студентам та викладачам яким чином та куди повинні звертатись громадяни у разі порушення їхніх прав та свобод.
Щиро вдячні, пану Сергію, за проведену зустріч та сподіваємось, що вона не остання
.

опублік. Лесько Владислав Олександрович