Викладачі та магістранти кафедри Електричних станцій і систем прослухали серію вебінарів на тему «Проєктування фотоелектричних систем за допомогою програмного забезпечення PVSol Premium», згідно договору про співпрацю між Вінницьким національним технічним університетом та Західночеським університетом та в рамках українсько-чеського проєкта «Podpora inovace výuky obnovitelných zdrojů energie, rozvoje výzkumu krytí energetických potřeb nouzových obydlí pro válečné uprchlíky a meziuniverzitní spolupráce VNTU a ZČU (01.01.2023 - 31.12.2023 - 23-PKVV-011 Міністерства закордонних справ Чеської Республіки)
Лекції проводив Ing. Milan Belik, PhD., керівник лабораторії моделювання ВДЕ Чеської фотовольтаїчної  асоціації, завідувач кафедри ВДЕ та екології Факультету електротехніки Західночеського університету.
Ing. Мелін Бєлік також анонсував проведення конкурсу «КРАЩА БАКАЛАВРСЬКА РОБОТА» та запропонував студентську ліцензію PVSol Premium для зацікавлених викладачів та кращих студентів.
Академічна мобільність магістрантів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка є важливою складовою навчального процесу, тому колектив кафедри висловлює щиро подяку Ing. Milan Belik, PhD. за представлений матеріал.

опублік. Лесько Владислав Олександрович