У рамках проєкту «Podpora inovace výuky obnovitelných zdrojů energie, rozvoje výzkumu krytí energetických potřeb nouzových obydlí pro válečné uprchlíky a meziuniverzitní spolupráce VNTU a ZČU (1. 1. 2023 - 31. 12. 2023 - 23-PKVV-011, який проводиться за сприяння Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у співпраці з кафедрою електричних станцій та систем факультету електроенергетики та електромеханіки Вінницького національного технічного університету та кафедрою електроенергетики електротехнічного факультету Західночеського університету, проводиться конкурс «КРАЩА БАКАЛАВРСЬКА РОБОТА». До участі запрошуються студенти 4 курсу спеціальності 141 «Електроенергетикаелектротехніка та електромеханіка» кафедри електричних станцій і систем та їх керівники.
Тематики конкурсу:
  1. Перспективи розвитку відновлюваних джерел енергії
  2. Балансування відновлювальних джерел енергії в енергосистемі
  3. Автономні системи електропостачання на базі відновлювальних джерел енергії

Для участі надсилайте бакалаврську роботу українською мовою, а відгук керівника та анотацію англійською мовою (не більше 200 слів) на електронну пошту: vntu@fel.zcu.cz. Кінцевий термін подання пропозицій – 10 червня 2023 року.
Нагороди:
1 місце 15000 крон;