25 квітня 2023 року відбулася звітно-виборна конференція ВП ГО «Українське Ядерне Товариство» у м. Вінниця на базі кафедри Електричних станцій та систем ВНТУ.
Цьогорічне зібрання відокремленого підрозділу пройшло в офлайн форматі завдяки нашим ЗСУ.
На жаль, через воєнні дії на території України, певний час у 2022 році було неможливо реалізувати всі плани  відокремленого підрозділу у місті Вінниця та області. Та все ж, члени осередку намагалися реалізовувати заплановані заходи, працюючи дистанційно або організовуючи їх у відповідності до вимог воєнного стану.
 ВП ГО «УкрЯт» на базі кафедри ЕСС ВНТУ, бере активну участь у волонтерській діяльності – зокрема всебічної допомоги Збройним Силам України та тимчасово переселеним громадянам.
Основні плани роботи і зусилля відокремленого підрозділу направлені на те, щоб робити все можливе для ПЕРЕМОГИ, розвитку та процвітання України, а також на продовження активної діяльності щодо розвитку ядерної науки та атомної галузі, підготовки висококваліфікованих кадрів для енергетики Батьківщини.
Під час звітно-виборної конференції головою ВП ГО "УкрЯТ" у м. Вінниця на наступні два роки переобрано доц. Владислава Лесько, а його заступником проф.Олександра Рубаненко.
Підчас конференції відбулося нагородження активних діячів товариства грамотами та цінними подарунками, з нагоди 30-річчя ГО «Українського Ядерного Товариства».
Українське Ядерне Товариство
Енергоатом
Запорізька атомна електростанція
Південноукраїнський енергокомплекс