Завдяки співпраці ВНТУ та НАЕК "ЕНЕРГОАТОМ", керівництвом Хмельницької атомної електростанції та кафедрою ЕСС було ініційовано та проведено онлайн зустріч 20.04.2023 зі студентами Вінницького національного технічного університету.
Студенти мали змогу дізнатися про переваги та перспективи працевлаштування на атомних електричних станціях України. Умови проходження виробничої та переддипломної практики, підтримку молодих спеціалістів, соціальну сферу, перспективу кар'єрного зростання.
Під час зустрічі керівництво ХАЕС наголосило на потребі в збільшені терміну проведення переддипломної та виробничої практики, які допоможуть студентам закріпити теоретичні знання практичними навичками.
На сьогодні НАЕК "ЕНЕРГОАТОМ" є одним з основним стейкхолдерів для факультету електроенергетики та електромеханіки.

опублік. Лесько Владислав Олександрович