Ви ще зволікаєте? А ми вже почали.
Старша викладач кафедри Електричних станцій та систем к.т.н. Олена СІКОРСЬКА  за сприянням Віктора РИХЛЮКА, заступника директора з виробничого навчання Вінницького технічного фахового коледжу (ВТФК), провела профорієнтаційну зустріч для третього курсу електромеханічного відділення ВТФК, які навчаються за освітньою програмою «Відновлювальна енергетика», спеціальність: 141 – Електроенергетика, електротехніка те електромеханіка.

На зустрічі були: зав. каф. ЕСС д.т.н, професор Вячеслав КОМАР, декан ФЕЕЕМ Михайло Розводюк, а також, заступник декана ФЕЕЕМ з навчальної-методичної роботи к.т.н. доц. каф ЕСС Віра ТЕПТЯ.

Під час заходу майбутнім абітурієнтам показали лабораторну базу ФЕЕЕМ та розповіли про умови вступу, навчання і перспективи працевлаштування.

Також, наші гості отримали вичерпні відповіді на всі запитання.

Дякуємо за співпрацю адміністрацію ВТФК.

Майбутнє за нами і ми творимо його разом з нашими студентами.

опублік. Лесько Владислав Олександрович