ont

10 листопада 2022 року відбувся новий для українського наукового простору захід "Ніч молодіжної науки-2022"!!! Захід був спрямований на популяризацію наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв'язків з основними стейкхолдерами та зарубіжними партнерами в умовах війни. Для участі були запрошені молоді вчені з усіх регіонів України, Вінницький національний технічний університет представляли к.е.н., доц. Вітюк А.В. (каф. ММЕ) та к.т.н., доц. Малогулко Ю.В. (каф. ЕСС). Важливість та високий рівень заходу було засвідчено участю міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, який виступив із вітальним словом та голови Ради молодих вчених при МОНУ Олесі Ващук. Робота виявилася цікавою та продуктивною, а учасники висловили сподівання на проведення в майбутньому таких прогресивних наукових заходів!!!

ent

опублік. Лесько Владислав Олександрович