Завдяки співпраці кафедри Електричних станцій та систем з НЕК «Укренерго» Програма Energy Hub розширяється, також, на Вінницю.
НЕК «Укренерго» запрошує взяти участь в програмі стажування Energy Hub.
Дана програма створена для молоді та дає можливість співпраці студентів випускних курсів та молодих фахівців вищих навчальних закладів з перспективою проходження стажування та подальшого працевлаштування  в різних підрозділах  НЕК «Укренерго».
Програма Energy Hub розпочалася у 2020 році в Києві, а у 2021 році вже працювала ще у двох містах: Харкові та Львові. Energy Hub – власна ініціатива НЕК «Укренерго», розроблена спеціально для студентів останніх курсів профільних вищих навчальних закладів (ВНЗ) та молодих фахівців, що відкриває такі можливості:
  • отримати винятковий професійний досвід роботи в компанії, яка є сертифікованим оператором системи передачі однієї з найбільших країн Європи;
  • розкрити свій потенціал та набути спеціальних професійних навичок;
  • пройти стажування за індивідуальною програмою в обраному напрямі;
  • розпочати роботу в НЕК «Укренерго» із перспективою кар’єрного зростання;
  • пройти оплачуване фахове стажування із конкурентною заробітною платою.
У 2021 році на участь у проєкті Energy Hub анкети подали 228 кандидатів, 30 з яких були відібрані для стажування в компанії в Києві, Львові та Харкові. Молоді фахівці стажувалися у вісьмох напрямах діяльності компанії: Дирекції управління об’єднаною енергосистемою ОЕС України (диспетчерський напрям), Дирекції ринкових операцій (робота ринку електроенергії), Офісі інтеграції до ENTSO-E, в напрямах ІТ, розвитку мережі, розробки бізнес-процесів, управління даними та аналітики тощо.
Як стати стажистом в НЕК «Укренерго»
Відбір на черговий етап стажування починається у квітні 2022 року, а сама програма стажування стартує у липні. Подавати заяви та резюме на участь у стажуванні на 2022 рік можна вже зараз. Для цього треба:
  • до 15 квітня 2022 року— заповнити онлайн-анкету або надіслати резюме на адресу students@ua.energy;
  • до 30 квітня 2022 року— необхідно пройти онлайн тестування;
  • до 31 травня 2022 року — за результатами попередніх етапів відбору отримати запрошення на інтерв’ю з рекрутером;
  • до 10 червня 2022 року— отримати запрошення на фінальну співбесіду з керівником за напрямом.
Більш детально за посиланням:

опублік. Лесько Владислав Олександрович