Кафедра Електричних станцій та систем вітає ІРИНУ ГУНЬКО з отриманням звання доцента.
1 лютого наказом Міністерства освіти і науки України присвоєно вчене звання доцента.
Ірина Гунько, випускниця кафедри електричних станцій та систем, у березні 2017 року захистила кандидатську дисертацію на тему «Оптимальне керування режимами електричних мереж з відновлюваними джерелами енергії з використанням Smart Grid технологій».
Кандидат технічних наук, викладач кафедри електричних станцій та систем ВНТУ Ірина Гунько за роботу «Заходи та засоби підвищення надійності та якості електропостачання, а також зменшення втрат електроенергії в електроенергетичних системах з відновлюваними джерелами енергії» отримала премію Президента України.

опублік. Лесько Владислав Олександрович