ДОЦЕНТЦІ КАФЕДРИ ЕЛЕКТРИЧНИХ СТАНЦІЙ ТА СИСТЕМ ЮЛІЇ МАЛОГУЛКО ПРИСУДЖЕНО ПРЕМІЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ 2021 РОКУ
#VNTU #ВНТУ #преміяПрезидентаУкраїнидлямолодихвчених2021року
Робота «Оптимізація функціонування електричних мереж з фотоелектричними станціями з урахуванням прогнозного генерування засобами Smart Grid», котрій Указом Президента України присуджено таку високу нагороду, виконана авторським колективом.
До його складу окрім Юлії Малогулко увійшов ще один випускник кафедри ЕЛЕКТРИЧНИХ СТАНЦІЙ ТА СИСТЕМ ВНТУ Сергій Кравчук, кандидат технічних наук, директор ТОВ «Несс Енерджі», та Володимир Мірошник, науковий співробітник Інституту електродинаміки Національної академії наук України.

опублік. Лесько Владислав Олександрович