ВІТАЄМО!!!
СТАЛА ПЕРШОЮ У ВНТУ ДОКТОРКОЮ ТЕХНІЧНИХ НАУК
ІЗ ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ
#ВНТУ #VNTU #renewable_energy_sources #ElectricalEngineer
Недавня випускниця, а нині викладачка кафедри електричних станцій та систем Олена Олександрівна Рубаненко успішно захистила дисертацію за спеціальністю 05.14.08 «Пеpетвоpювання відновлюваних видів енергії» в Інституті відновлюваної енергетики Національної академії наук України.
Тема дослідження — «Підвищення енергоефективності відновлюваних джерел енергії в балансі електроенергії енергетичних систем».
Науковий консультант Олени Рубаненко – Петро Дем`янович Лежнюк, доктор технічних наук, донедавна завідувач кафедри електричних станцій та систем Вінницького національного технічного університету, а нині професор цієї ж кафедри.
Наказом Міністерства освіти і науки України науковиці присуджено науковий ступінь доктора технічних наук.

опублік. Лесько Владислав Олександрович