ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ЕЛЕКТРИЧНИХ СТАНЦІЙ ТА СИСТЕМ ВНТУ ОЛЕНА РУБАНЕНКО ПЕРЕМОГЛА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «ЖІНКИ УКРАЇНСЬКОЇ ЕНЕРГЕТИКИ 2021»
#ВНТУ #VNTU #Освітянка_року #ElectricalEngineer #SustainableDevelopmentAgencySynergy
Жіночий енергетичний клуб України вдруге провів Конкурс «Жінки української енергетики».
Кандидат технічних наук, доцент Олена Олександрівна Рубаненко здобула титул «Освітянка року».
Нагороду переможниця отримала учора, 23 листопада, у столиці на Третій щорічній конференції «Енергетика без ґендеру».
«Освітянка року 2021» Олена Рубаненко:
— Вдячна, що такий конкурс започаткували. Також хочу подякувати рідному університету — це Вінницький національний технічний університет, що дає змогу реалізовуватись у сфері освіти. Хочу подякувати своєму науковому керівникові — доктору технічних наук, професорові Петру Дем'яновичу Лежнюку, який довів мене до цього рівня. Як би ми не говорили про гендер, без чоловіків ми б не досягли б цих висот у сфері енергетики. Дякую рідній кафедрі електричних станцій і систем.
Кандидат технічних наук, доцент Олена Рубаненко окрім викладання у ВНТУ є керівницею технічного напрямку ГО «Агенція сталого розвитку «СИНЕРГІЯ»,
Олена Олександрівна — висококласна експертка та менторка у сфері відновлювальної енергетики із числа науковців. Для розбудови сталого громадянського суспільства така колаборація є визначальною.

опублік. Лесько Владислав Олександрович