09 лютого 2021 року, на факультеті електроенергетики та електромеханіки ВНТУ, відбувся міжкафедральний науковий семінар, де було успішно представлено кандидатську дисертацію здобувача Сікорської Олени Вікторівни на тему "Розосереджене генерування в задачах підвищення енергоефективності розподільних електричних мереж" (науковий керівник - д.т.н., професор кафедри ЕСС, Комар Вячеслав Олександрович).
     Дисертація отримала схвальні відгуки від слухачів семінару, як суміжних кафедр, так і провідних ВНЗ України, та планується до захисту у спеціалізованій раді - К05.052.05, що підтверджує високий рівень підготовки кадрів кафедрою електричних станцій та систем ВНТУ.
     Колектив кафедри вітає з успішним попереднім захистом дисертації та бажає подальших успіхів та наукових здобутків Олені Вікторівні та Вячеславу Олександровичу!

опублік. Вишневський Святослав Янович