Як організувати відеочат зі студентами з використанням Meet?

1. Викладачу зайти у Meet. (Інструкція тут).
  2. Скопіювати посилання на чат. Наприклад, це буде https://meet.google.com/dsg-qrz-кde
  3. Зробити закладку у своєму браузері на цей чат (CTRL_D). Після цього чат можна закрити.
  4. Розіслати своїм студентам текст з цим посиланням на чат, дату(и) і час відеозустрічі будь-яким способом (поштою, месенджерами ...).
    Але найкраще це зробити з зі свого персонального кабінету JetIQ : Робочий стіл => повідомлення. Там можна створювати розсилку по групах або окремих студентах.
  5. У час зустрічі викладач має відкрити цю зустріч. Для цього знову зайти до своєї корпоративної пошти і скористуватись зробленою закладкою у браузері.
  6. Чекати на приєднання студентів. Тим хто буде приєднуватись, надавати дозвіл.

Що можна робити у Meet?

1. Спілкуватись
  2. Показувати екран свого комп'ютера з відкритими у програмах документами, таблицями, презентаціями, компіляторами і т.д.
  3. Користуватись чатом
  4. Управляти користувачами
  5. Записувати відеозустріч

Чи треба студентам реєструватись у Meet?

Ні, не треба. Реєстрація відбувається при вході до чату підтвердженням викладача.

Чи треба встановлювати програму Meet?

Ні, не треба. Все працює у браузері.

Чи можна працювати через смартфон?

Так. Треба встановити додаток Meet. Студентам це сподобається.

опублік. Паламарчук Євген Анатолійович