Кафедра Автоматизації та інтелектуальних інформаційних технологій
АБІТУРІЄНТУ
ГОЛОВНА
ПЕРСОНАЛ
АКРЕДИТАЦІЯ
ОСВІТНІ ПРОГРАМИ
РОБ. ПРОГРАМИ
Осв. прогр. (QEd)
СИЛАБУСИ
СПЕЦ. 126
СПЕЦ. 151
СПЕЦ. 174
ПРЕЗЕНТАЦІЇ ДИСЦИПЛІН
ДИСЦИПЛІНИ
МЕТ. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
НАУКОВІ І МЕТОДИЧНІ ПРАЦІ
СТУДЕНТСЬКІ НАУКОВІ ГУРТКИ
МКР
БДР
ВИПУСКНІ РОБ.
РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
ПРО НАС
НОВИНИ, ПОДІЇ, ОГОЛОШЕННЯ
Яка надихаюча онлайн зустріч з Олександром Ремінним!
2 жовтня відбулася зустріч учасників цьогорічної Стартап школи Sikorsky Challenge ВНТУ з творцем каналу "Startup Kitchen" на YouTube та автором популярної книги "Кухня стартапів. Книга про ІТ-бізнес, якої мені не вистачало" Олександром Ремінним. Тема заходу: "Стартап: Від ідеї до запуску. Стандартні помилки, або Що ви вже робите не так?". На заході були присутні безпосередньо самі учасники стартап школи, а також студенти, аспіранти та викладачі Вінницького національного технічного університету. Варто відзначити, що Олександр – випускник Вінницького національного технічного університету, «Містер Шарм 2005» ВНТУ, 12 років тому захистив кандидатську дисертацію під керівництвом професора, д.т.н. Романа Квєтного, серійний технологічний підприємець, знана людина в сьогоднішньому ІТ світі.
Під час зустрічі, яка проходила онлайн, Олександр поділився своїми експертними знаннями про найпоширеніші пастки, з якими стикаються стартапи, від поганого дослідження ринку до неадекватного планування. Його поради щодо уникнення цих помилок були безцінними для підприємців-початківців стартап школи, надаючи їм дієві стратегії для перетворення їхніх ідей на успішні бізнеси.
Олександр також поділився своїм досвідом роботи над власним стартапом StepShot, який був проданий у 2019 році американо-румунській IT-компанії UiPath. StepShot спеціалізується на автоматизованому документуванні процесів і пропонує технологію для запису дій користувача, яка дозволяє економити час клієнтів і прискорити досягнення бажаного результату. Перед продажем стартап StepShot пройшов акселерацію у Startup Wise Guys. Примітно, що резидентами акселератора були стартапи з 40 країн, але з двох офіційних екзитів один - український.
Крім того, під час онлайн-зустрічі в стартап школі ВНТУ Олександр надав свої поради та рекомендації стартаперам-початківцям, відповів на їхні запитання. Серед основних порад та рекомендацій можна виділити: успішність стартапу залежить від потенціалу ідеї та її виконання, звуження цільової аудиторії, дослідження платоспроможності цільової аудиторії, ступеня валідації ідей, врахування географії ринку та відсутність страху повторювати уже відомі стартапи.
Серед найпоширеніших помилок стартаперів-початківців Олександр виділив одночасну роботу над декількома проєктами. Така розпорошеність у роботі характеризує їх виконавця, як не впевнену людину у своїх ідеях, тому потрібно обрати щось одне і сфокусуватись на ньому.
На запитання, якими рисами повинен володіти успішний стартапер, Олександр відповів: «Впертість, віру в себе і при цьому не бути самозакоханим у свою ідею».
По закінченню заходу Олександр Ремінний пообіцяв надіслати учасникам Стартап школи Sikorsky Challenge ВНТУ десять примірників книги "Кухня стартапів. Книга про ІТ-бізнес, якої мені не вистачало".
Виступ Олександра став дійсно надихаючим, а його досвід та поради, безсумнівно, матимуть довготривалий вплив на студентів і викладачів ВНТУ та підприємців-початківців.
Вінницьке відділення Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Україна» щиро дякує Олександру Ремінному за те, що він знайшов час поділитися своїми думками та досвідом з учасниками цьогорічної стартап школи ВНТУ і з нетерпінням чекає на продовження співпраці.
content
2024-10-07 10:44:30
опублік. Гармаш Володимир Володимирович
Авторські права © 2024 JetIQ - Усі права захищені.