13-15 березня 2019 року на кафедрі автоматизації та інтелектуальних інформаційних технологій відбулося засідання секції "Автоматизації та інтелектуальних інформаційних технологій" XLVIII Науково-технічної конференції підрозділів Вінницького національного технічного університету.
На засіданні було представлено понад 60 доповідей.
Свої доповіді представили викладачі, аспіранти та студенти різних років навчання спеціальностей 151 - Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології та 126 - Інформаційні системи та технології.
Доповіді учасників були присвячені науковим та науково-практичним питанням в галузях автоматизації, комп`ютерних технологій, інформаційних систем і технологій. Також на засіданні секції представив свою роботу студент першого курсу спеціальності 126 на англійській мові.
перейти...

опублік. Гармаш Володимир Володимирович