21.06.2024 р. на кафедрі АІІТ відбулися захисти магістерських кваліфікаційних робіт
студентів заочної форми навчання спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Більшість робіт були присвячені розробці прикладних автоматизованих систем та систем підтримки навчального процесу.
Члени комісії відзначили високий рівень готовності робіт та високий рівень підготовки студентів.
Ряд розробок підтверджено актами впровадження та пройшли апробацію  на науково-технічних конференціях.

Комісія окремо відзначила роботу Сергія Чорнокнижного, яка присвячена автоматизаціії процесів провайдера безперервного професійного розвитку медичних працівників:

Цікаву роботу представила також Марія Юрчук, тема роботи "Автоматизована інформаційна система для розвідки родовищ корисних копалин".

Комплексна робота Олександра Оглоблі та Олександра Петрова присвячена розробці системи електронної підтримки навчального процесу з дисципліни "Промисловий Інтернет речей".

Усі роботи успішно пройшли перевірку на наявність некоректних запозичень та опубліковані у електронній системі підтримки навчального процесу JetIQ ВНТУ.

Колектив кафедри АІІТ бажає новоспеченим спеціалістам невичерпної енергії, невтомної цікавості, постійного вдосконалення та подальших успіхів в їх професійній діяльності.

опублік. Маслій Роман Васильович