Студентів ознайомили з виробничими потужностями, номенклатурою виробів, перспективою розвитку, принципами організації виробництва. Презентацію щодо специфіки виробництва провів його начальник Сергій АНДРОЩУК. Загальну презентацію про створення підприємства, інноваційні підходи до організації виробничої діяльності, взаємини в колективі, стажування працівників за кордоном провів генеральний директор Михайло ГАНЧУК. Бесіди пройшли в дружній атмосфері, з цікавими запитаннями та відповідями. А інакше ніяк, бо керівники підприємства і значна кількість працівників є випускниками ВНТУ. Обидві сторони залишились задоволеними теплою зустріччю.