У межах 8-ї Міжнародної конференції CoLIns-2024 відбувся науковий семінар (workshop) MOCITS’2024, присвячений вшануванню пам’яті академіка Івана Васильовича Кузьміна.

Цьогоріч широко відома в Україні та далеко за її межами конференція CoLIns проходила в Національному університеті «Львівська політехніка». SEUR-workshop MOСITS’2024 https://colins.in.ua/workshops/modelling-optimization-and-controlling-in-information-and-technology-systems-workshop/ було присвячено обміну теоретичним та прикладним досвідом, що стосується використання методів моделювання, оптимізації та управління в інформаційних, промислових, енергетичних, транспортних, медичних, екологічних, комунальних та інших сучасних технологічних системах на рівні компонентів, підсистем, систем, комплексів та середовищ.

Загалом в роботі семінару прийняли участь 18 учасників, зокрема 4 наукових роботи з ВНТУ, організатора цього наукового заходу.

Сподіваємося, що проведення SEUR-workshop'у MOСITS стане традиційним для нашого університету.

опублік. Бісікало Олег Володимирович