Сьогодні у межах заходів до 50-річчя ФІІТА на кафедрі АІІТ відбулася зустріч студентів молодших курсів з випускниками кафедри, які на сьогодні очолюють провідні ІТ-компанії міста.

e

Так під час своєї доповіді Денис КРИВОГУБЧЕНКО,  технічний директор ІТ-компанії "Five Systems", випускник кафедри АІІТ розповів про технологічні виклики світового ІТ-ринку на прикладі outsource-проектів компанії "Five Systems", підкреслюючи, що зараз замовники не хочуть вкладати в проекти багато грошей, натомість вимагаючи максимум по функціоналу.

Відповідаючи на запитання студентів, Денис пояснив різницю між рівнями сеньйора та джуна, а також якими скілами потрібно володіти, щоб бути насьогодні успішним в ІТ.

Також він зазначив, що у них в компанії періодично проводять безкоштовні курси для студентів, під час яких студентам навіть виплачують стипендію. Правда під час війни стипендію відмінили.

опублік. Кабачій Владислав Володимирович