Сьогодні у межах заходів до 50-річчя ФІІТА на кафедрі АІІТ відбулася зустріч студентів молодших курсів з випускниками кафедри, які на сьогодні очолюють провідні ІТ-компанії міста.
e
Так під час своєї доповіді Денис КРИВОГУБЧЕНКО, технічний директор ІТ-компанії "Five Systems", випускник кафедри АІІТ розповів про технологічні виклики світового ІТ-ринку на прикладі outsource-проектів компанії "Five Systems", підкреслюючи, що зараз замовники не хочуть вкладати в проекти багато грошей, натомість вимагаючи максимум по функціоналу. Відповідаючи на запитання студентів, Денис пояснив різницю між рівнями сеньйора та джуна, а також якими скілами потрібно володіти, щоб бути насьогодні успішним в ІТ.
Також він зазначив, що у них в компанії періодично проводять безкоштовні курси для студентів, під час яких студентам навіть виплачують стипендію. Правда під час війни стипендію відмінили.
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2609/photo_2024-04-12_14-07-24.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2609/photo_2024-04-12_14-07-35.jpg)
опублік. Кабачій Владислав Володимирович