У день космонавтики 12 квітня виповнюється 50 років з часу заснування ФІІТА ВНТУ!
У межах заходів, присвячених ювілейному Дню факультету, відомого натепер як факультет Інтелектуальних інформаційних технологій та автоматизації, завтра 12 квітня 2024 року о 13-00 у спортзалі ВНТУ відбудеться волейбольний матч між збірними командами викладачів та студентів ФІІТА. Уперше тепер вже традиційні зустрічі викладачів факультету зі своїми студентами не в навчальних аудиторіях, а на спортивних майданчиках, започатковано 10 років тому в квітні 2014 року. Саме тоді вже стало зрозуміло, шо час гучних святкувань потрібно відкласти, натомість кожний має тримати себе у стійкій фізичній та морально-психологічній формі.
На спортивне свято факультету запрошуємо всіх бажаючих, буде цікаво!
Завідувач кафедри АІІТ факультету ІІТА, капітан збірної команди з волейболу викладачів ВНТУ за сумісництвом), Бісікало О.В.
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2603/%D0%A4%D0%86%D0%86%D0%A2%D0%90%20%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4(3).jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2603/%D0%A4%D0%86%D0%86%D0%A2%D0%90%20%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BB(3).jpg)