У день космонавтики 12 квітня виповнюється 50 років з часу заснування ФІІТА ВНТУ!
У межах заходів, присвячених ювілейному Дню факультету, відомого натепер як факультет Інтелектуальних інформаційних технологій та автоматизації, завтра 12 квітня 2024 року о 13-00 у спортзалі ВНТУ відбудеться волейбольний матч між збірними командами викладачів та студентів ФІІТА. Уперше тепер вже традиційні зустрічі викладачів факультету зі своїми студентами не в навчальних аудиторіях, а на спортивних майданчиках, започатковано 10 років тому в квітні 2014 року. Саме тоді вже стало зрозуміло, шо час гучних святкувань потрібно відкласти, натомість кожний має тримати себе у стійкій фізичній та морально-психологічній формі.
На спортивне свято факультету запрошуємо всіх бажаючих, буде цікаво!

Завідувач кафедри АІІТ факультету ІІТА, капітан збірної команди з волейболу викладачів ВНТУ за сумісництвом), Бісікало О.В.

опублік. Бісікало Олег Володимирович