LIII Всеукраїнська науково-технічна конференція ВНТУ. Секція "Автоматизація та інтелектуальні інформаційні технології"
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2549/0(1).png)
Цьогоріч наша секція відзначилася рекордною кількістю (68) опублікованих тез https://conferences.vntu.edu.ua/index.php/all-fksa/all-fksa-2024/schedConf/presentations?searchField=&searchMatch=&search=&track=890.
В онлайн-засіданні секції прийняли участь більше 50 учасників – здобувачів освіти всіх 3-х освітніх рівнів спеціальностей 174 і 126 та викладачів кафедри АІІТ.
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2549/1.png)
На засіданні секції було проголошено та обговорено 19 цікавих доповідей здобувачів освіти, які продемонстрували широкий спектр наукових напрямків кафедри АІІТ у сфері сучасних інформаційних технологій та засобів автоматизації.
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2549/2.png)
Виступ студента Попова Богдана, магістр 174 спец. (цікава доповідь, є практичні результати)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2549/3.png)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2549/4.png)
Доповідає Максим Завальнюк, магістр, 3АКІТ-23м (дуже розумний і відповідальний студент)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2549/5.png)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2549/6.png)
Практична робота, пов’язана з діяльністю «Спільної справи». Доповідач – магістр групи 3АКІТ-23м Гусак С.В.
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2549/7.png)
Доповідь викликала інтерес і почалось його активне обговорення (обговорювали Р.Н. Квєтний, В.Ю. Коцюбинський, Є.А. Паламарчук).
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2549/11.png)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2549/12.png)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2549/13.png)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2549/16.png)
Виступає Форкалюк М., яка зараз знаходиться на стажуванні у Австрії
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2549/14.png)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2549/15.png)
Виступ аспіранта Слободян Р.В. (126 спеціальність)
Вітаємо всіх учасників секції "Автоматизації та інтелектуальних інформаційних технологій" зі значною науковою подією, яка продовжила багаторічну традицію кафедри АІІТ публічно апробовувати результати досліджень викладачів і аспірантів разом зі студентами магістратури та бакалаврату у межах спільної наукової родини.