Електронний обхідний лист - нова функція JetIQ
Система JetIQ постійно удосконалюється, оперативно приймаючи виклики сьогодення. Прикладом чергового актуального удосконалення став проект “Електронний обхідний лист”, який дозволив автоматизувати процес формування і підпису обхідних листів.![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2024/%D0%A0%D0%B8%D1%81_1.jpg)
Створена колективом розробників зручна нова функція JetIQ забезпечує обмін інформацією між такими учасниками:
- Студенти-випускники ВНТУ.
- Деканати.
- Бібліотека.
- Бухгалтерія. Контрактники.
- Бухгалтерія. Гуртожитки.
- Навчальний відділ.
- Військовий відділ.
- Паспортний стіл.
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2024/%D0%A0%D0%B8%D1%81_2.jpg)
Також планується долучити до проекту комендантів (відповідальних осіб) гуртожитків. Варто зазначити, що аналогів такої функції серед відомих систем підтримки навчального процесу не існує - пишаємося розробниками на чолі з професором кафедри автоматизації та інтелектуальних інформаційних технологій Є.А. Паламарчуком.
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/2024/%D0%A0%D0%B8%D1%81_3.jpg)