10 листопада 2022 року відбулася традиційна зустріч-знайомство наших першокурсників з викладацьким складом випускової кафедри АІІТ. Відразу після знайомства в офісі ІТ-компанії «Спільна справа» відбулася зустріч студентів першого курсу спеціальностей 151 - «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», освітня програма «Інтелектуальні комп’ютерні системи управління» та 126 – «Інформаційні системи та технології», освітня програма "Інтелектуальні інформаційні системи" з провідними спеціалістами. Під час зустрічі технічний директор компанії Володимир Коцюбинський розповів про процес працевлаштування в сфері ІТ, запропонував студентам провести анкетування, щодо визначення їх практичних знань та навиків, інтересів. Адже вже багато років поспіль ІТ-компанія «Спільна справа» проводить безкоштовне стажування з подальшим працевлаштуванням студентів кафедри Автоматизації та інтелектуальних інформаційних технологій Вінницького національного технічного університету. Студентів було ознайомлено з діючими проектами «Спільної справи». Провідний спеціаліст з питань хмарних інфраструктурних рішень та бізнес-рішень на основі штучного інтелекту Сергій Житанський, розповів студентам про застосування data science в різних сферах діяльності людини. Сергій Бородкін, який керує відділом ринкових досліджень, представив студентам презентацію з проектами по управлінню ризиками та прогнозом прибутків компаній. Володимир Сторчак, який не тільки викладає програмування на кафедрі АІІТ, але й керує командою з machine translation, розповідав про застосування «.Net» в реальних розробках. Випускник кафедри АІІТ Ярослав Мовчан та тімлід Олег Антонюк презентували проекти по визначенню вільних паркувальних місць та розпізнаванню дорожніх знаків. З проектом у сфері реклами познайомила студентів Катерина Шестипалова. Найбільше студентам сподобався проект RoscoLive. Завдяки якому можна дізнаватися, де знаходяться всі транспортні засоби у режимі реального часу, через з’єднання 4G LTE використовуючи єдиний інтерфейс із функціями Google Maps. В рамках цього проекту Олександр Кириленко, який також є випускником та аспірантом кафедри АІІТ, демонстрував девайс Rosco DV6. Пристрій використовує штучний інтелект для відстеження очей і положення голови водія на наявність ознак сонливості (зокрема позіхання), відволікання уваги від дороги та користування телефоном. Зустріч пройшли в дружній атмосфері, студентів пригощали солодощами, кавою та гарячим шоколадом.
                                                     e                             n

опублік. Гармаш Володимир Володимирович