Кафедра АІІТ і влітку продовжує підвищувати професійні навички своїх студентів.

У липні 2021 року ІТ компанія «Спільна Справа» разом з кафедрою АІІТ провела тренінг з основ тестування для студентів 2-3 курсів під керівництвом доцентів кафедри АІІТ Коцюбинського В.Ю. та Богач І.В.

На тренінгу, що складався з 10 занять, викладали провідні фахівці компанії «Спільна Справа», які розглянули зі студентами такі теми: відомі методології розробки програмного забезпечення; основи тестування та роль тестування на кожному з етапів життєвого циклу розробки ПЗ; клієнт-серверні системи і особливості їх тестування; основи та особливості мобільного тестування; основи автоматизації тестування.
Для закріплення тем студентами було виконано практичні завдання, за результатами яких 7 студентів будуть працевлаштовані за напрямком тестування, а 3 будуть працевлаштовані за напрямком програмування.

Протягом наступного навчального року компанія «Спільна Справа» буде продовжувати організовувати курси/тренінги, про що будемо повідомляти додатково.

опублік. Богач Ілона Віталіївна