Фото

MASTIS-2016, осінь. Викладачі кафедри АІВТ Довгалець С.М. і Паламарчук Є.А. прийняли участь у засіданні міжнародної робочої групи з підготовки програм магістерської підготовки для спеціальностей IT-напрямку, яке проходило у м.Каунас (Литва) з 03.10 по 07.10 2016 р. В процесі роботи приймали участь представники університетів України, Чорногорії, Литви, Франції, Швеції та Німеччини. Були обговорені результати опитування представників IT-компаній, проекти варіантів програм підготовки магістрів та ряд інших важливих питань.
Викладачі Каунаського технічного університету (KTU) ознайомили учасників зі своїми науковими і методичними напрацюваннями, а також показали лабораторії із сучасним технологічним і електронним обладнанням, на якому вчаться студенти KTU.
Тут можна переглянути фотозвіт. Докладніше про проект MASTIS можна прочитати тут і тут.

опублік. Паламарчук Євген Анатолійович