В період з 10 по 12 березня 2021 року в рамках 50-тої ювілейної науково-технічної конференції підрозділів Вінницького національного технічного університету відбулось онлайн засідання секції «Автоматизації та інтелектуальних інформаційних технологій». Крім доповідачів на засіданні секції були присутніми і студенти 1 курсу спеціальності 126.
В ході засідання викладачами, аспірантами та студентами старших курсів (спеціальностей 151 та 126) було зроблено 62 доповіді різноманітної тематики, що відображає широкий спектр фундаментальних та прикладних досліджень, які проводяться на кафедрі АІІТ.
Більшість доповідей викликало жвавий інтерес присутніх, що часто призводило до тривалих професійних дискусій, в яких приймали участь і студенти, і викладачі. Конференція дала змогу учасникам обмінятися науковою інформацію, збагатити власний досвід, окреслити цікаві та перспективні напрями наукових досліджень.

Повернутись і нічого не публікувати - клацніть у браузері на стрілочці Назад.

опублік. Гармаш Володимир Володимирович