Д.т.н., проф., зав. каф. вищої математики Михалевич В. М. провів on-line лекцію з використанням технології Google Hangouts Meet. Розглянуто теми «Означення й властивості визначеного інтеграла. Похідна визначеного інтеґрала зі змінною верхньою межею» 31.03.20 (Обєднаний потік 1-го курсу спеціальностей двох факультетів ).
На початку лекції були проблеми зі звуком, що були усунуті. Під час лекції використовувалась можливість презентації екрану монітора викладача.

Оголошення про зустріч та посилання для участі в on-line лекції було розіслано через групу в Telegram. Цю групу було створено заздалегідь. Спілкування підтримувалося за допомогою аудіо-зв’язку та двох чатів (Hangouts Meet, Telegram).
Всім студентам, хто брав участь – подяка. Запрошуємо на наступну лекцію в п’ятницю. Код посилання буде повідомлено додатково.

опублік. Михалевич Володимир Маркусович