К.пед.н., доц. каф. вищої математики Кирилащук С. А. провела on-line лекцію з теми «Визначений інтеграл. Методи обчислення» 27.03.20 (потік 1-го курсу спеціальності 122 «Комп’ютерні науки») та 28.03.20 (потік 1-го курсу спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення»).

Зі слів викладача: «Була приємно вражена кількістю студентів присутніх на on-line лекції (потік сп.121– 43 ос., потік сп.122 – 39 ос.). Це свідчить про те, що у студентів є свідоме бажання та потреба у навчанні та саморозвитку. Другий аспект: потреба у спілкуванні, важливості побачити один одного. Плідно попрацювали, обмінялись інформацією протягом 2,5 годин, були питання та пояснення.

Шановні мої студенти  першокурсники ФІТКІ, пишаюсь вами! Ви дійсно найкращі!»

Кафедра вищої математики звертається до студентів.
Дистанційне навчання – це не відпочинок, а відповідальне ставлення до себе та до навчання, це праця над собою. Працюймо спільно над рівнем та якістю своїх знань!
Міцного всім здоров’я!!!

опублік. Хом`юк Віктор Вікторович