14 квітня відбулась зустріч-знайомство майбутніх учасників вступної кампанії 2022 року із спеціальностями Факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії

Декан та відповідальні за профорієнтаційну роботу - представники випускових кафедр - розповіли абітурієнтам, їх батькам та наставникам про особливості спеціальностей, освітніх програм. Кожна спеціальність факультету забезпечена професійним професорсько-викладацьким складом, комп'ютерними та лекційними аудиторіями, готовими приймати майбутніх студентів за покращення військової ситуації в Україні, і Вінницькому регіоні, зокрема.

Ця зустріч показала, що навіть в цей нестабільний час дуже важливо ділитися інформацією, яка може допомогти у виборі фаху, професійного шляху в сфері інформаційних технологій.

Маємо сподівання, що в майбутньому контингент студенства ФІТКІ Вінницького національного технічного університету поповниться розумними, кмітливими, талановитими та спраглими молодими людьми!

опублік. Добранюк Юрій Володимирович