На кафедрі ВМ організовано роботу наукового гуртка «Використання СКМ для розв’язання математичних задач» для студентів, магістрів та аспірантів ВНТУ

Основні напрямки роботи гуртка:

1. Використання систем комп’ютерної математики під час розв’язання задач з вищої математики.
  2. Застосування СКМ Maple при розв’язуванні задач шкільної математики.
  3. Використання систем комп’ютерної математики під час створення тренажерів для розв’язання задач з курсів шкільної математики та вищої математики ТЗВО.
  4. Застосування СКМ для розв’язання олімпіадних задач з математики.
  5. Застосування СКМ Maple для розв’язання широкого кола науково-технічних задач.

Науковий керівник: д.т.н, професор Михалевич В. М.

Керівники:

1. д.т.н, професор Михалевич В. М.
  2. доцент кафедри ВМ, к.т.н. Добранюк Ю. В.
  3. доцент кафедри ВМ, к.пед.н. Тютюнник О. І.

Програму гуртка було розглянуто та затверджено на засіданні кафедри вищої математики (протокол №1 від 30 серпня 2021р.) та Вченої ради факультету інформаційних технологій та комп'ютерних технологій (протокол №1 від 22 вересня 2021р.)

опублік. Добранюк Юрій Володимирович