Викладачі кафедри вищої математики проф. В. Михалевич, І. Хом’юк та доц. В. Хом’юк взяли участь
в роботі ІІ Міжнародної науково-технічної конференції
«ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ МАШИНОБУДУВАННЯ ТА ТРАНСПОРТУ», що відбулася у ВНТУ 13-15.05.2021.

На фото: пленарне засідання - доповідь професора факультету матеріалознавства та техніки Технічного університету «Георге Асачі» І. Русу (Румунія). В президіумі (зліва направо): декан ФМТ, к.т.н., доц. С. Сухоруков – заступник голови програмного комітету; перший проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, д.т.н., проф. В. Грабко – голова організаційного комітету; зав. каф. галузевого машинобудування, д.т.н., проф. Л. Поліщук – головний координатор конференції, заступник голови програмного комітету; ректор ВНТУ, д.т.н., проф. В. Біліченко - голова програмного комітету; зав. каф. вищої математики, д.т.н., проф. В. Михалевич – член програмного комітету; зав. каф. опору матеріалів і прикладної механіки, д.т.н., проф. О. Грушко – член програмного комітету, керівник секції.

Пленарне засідання - доповідь зав. каф., д.т.н., проф. В. Михалевича «Роль, місце та історичне значення критерія В. Огороднікова в становленні теорії деформовності».

опублік. Михалевич Володимир Маркусович