👏На кафедрі БМГА з 14 по 17 червня відбулися онлайн-захисти бакалаврських дипломних робіт студентів за 192 спеціальністю, освітня програма "Промислове та цивільне будівництво".
🎉Вітаємо талановитих студентів з успішними захистами: Войтюк Д.О., Мельник І.А., Рудакова Д.Б., Лисюк О.О., Жонович В.І., Дудко А.О., Карасюк А.В., Богдашов В.Ю., Цвігун В.О., Мороз Д.В., Акімов Н.А., Постолатій М.О., Савосін А.М., Лазарчук М.В., Балацир А.О., Заєць М.О., Піддубна Д.М., Чорний А.В., Граніч Ю.М., Нонік О.Л,, Панасюк Ю.С., Гордін О.О., Ламекін В.С., Черниш В.М., Скрипник А.П., Гончарук О.М., Балган Б.Р., Мальський О.В., Бовкун М.І., Куева Фернандо, Попович Р.В., Шахно О.В., Шевчук В.О., Дзюба В.В., Чорний К.Є., Блах М.М., Лащенко А.В., Сорока М.В., Черній А.В., Давидюк І.І., Цьома О.С., Бобрук А.В.
🎉Також вітаємо їх висококваліфікованих керівників: Маєвську І.В., Блащук Н.В., Бондар А.В., Смоляка В.В., Бікса Ю.С., Поповича М.М., Очеретного В.В., Андрухова В.М., Бауман К.В.
✏️Бажаємо вам успіху та подальших високих здобутків!

опублік. Хороша Оксана Іванівна