Викладач кафедри АІІТ прийняв участь у фокус-групі по обговоренню проєкту
«Програми грантового фінансування підприємців-початківців Вінницької області»

За участі підприємців, керівників та власників підприємств, в рамках проєкту «Зміцнення інфраструктури бізнесу Вінницької області» 26-27.03.24 у м. Вінниця пройшли засідання фокус-груп на яких активно обговорювався проєкт «Програми грантового фінансування підприємців-початківців Вінницької області» та існуючих площадок для участі бізнесу у формуванні державних політик та програм розвитку мікро-малого та середнього бізнесу.

Доцента кафедри АІІТ Владислава Кабачія, який є також практикуючим бізнес-аналітиком,
за порадою колег-підприємців запросили до участі у цій фокус-групі.
За результатами зустрічі Владислав через свою активність та слушні пропозиції був відмічений організаторами (громадська організація «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна») та представниками Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА, таким чином підтверджуючи свої компетенції та створюючи позитивний імідж для нашого університету в регіоні.
Наразі В.В. Кабачія запрошено на черговий «аналітичний» круглий стіл.

Проєкт «Зміцнення інфраструктури підтримки бізнесу Вінницької області» впроваджує  громадська організація «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна» у партнерстві з Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА за підтримки та в межах імплементації проєкту “Посилене партнерство для сталого розвитку”, що фінансується урядом Швеції представленим Шведським агентством з питань міжнародної співпраці (SIDA) та імплементується Програмою Розвитку ООН (UNDP) в Україні.

опублік. Кабачій Владислав Володимирович