«Спорт та здоров´я»
З 30 червня цього року на кафедрі фізичного виховання розпочалися змагання спартакіади ВНТУ «Спорт та здоров´я» серед науково-педагогічних та інших працівників університету. Впродовж трьох днів учасники змагань від команд факультетів прийняли участь у настільному тенісі, стрільбі з пневматичної зброї та шахах.Переможці та призери змагань в особистих першостях нагороджувалися грамотами та медалями за підтримки від університету та Вінницького обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", а команди факультетів грамотами і солодкими призами від профспілкового комітету ВНТУ.
У змаганнях з настільного тенісу призові місця в особистій першості посіли:
1 місце – Анатолій СЕМЕСЕНКО (ФІІТА);
2 місце – Сергій ПАВЛОВ (ФІЕС);
3 місце – Олександр ПАЯНОК (ФЕЕЕМ).
Командні місця серед факультетів:
1 місце – ФІІТА;
2 місце – ФІЕС;
3 місце – ФЕЕЕМ.
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/252/news/2245/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-06-01_14-21-42-503(1).jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/252/news/2245/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-06-01_14-21-43-760.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/252/news/2245/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-06-01_14-21-43-449.jpg)
опублік. Дратований Михайло Володимирович