Шановні колеги, дозвольте від всього серця привітати вас із Днем факультету інтелектуальних інформаційних технологій та автоматизації!

12 квітня ми традиційно святкуємо день ФІІТА, підбиваємо підсумки та будуємо плани на майбутнє. Факультет активно розвивається, відкриває нові освітні програми, підсилює практичну підготовку наших студентів. Вдячні кожному співробітнику, випускнику, студенту та усім, хто вносить свій вклад у розвиток факультету. Але життя кидає нам нові виклики і ми разом маємо їх приймати та йти до нових звершень та перемог!

З найщирішими побажаннями миру, міцного здоров‘я, благополуччя, успіхів у навчанні, викладацькій, науковій та практичній діяльності!

Реалії сьогодення не дають нам змогу святкувати. Але ми віримо в Перемогу, віримо в ЗСУ та обов’язково відсвяткуємо в наступному році ювілейний День факультету!

опублік. Дратований Михайло Володимирович