Випуск магістрів 2023 ФІІТА

27 січня 2023 року урочисто вручено дипломи випускникам Факультету інтелектуальних інформаційних технологій та автоматизації з нагоди успішного завершення навчання Вінницького національного технічного університету !
    У конференц залі Інституту Конфуція, не зважаючи на складні умови відключення світла,  відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів.
    Розпочалось свято з вшанування пам'яті тих, без кого ця зустріч була б не можливою - ЗСУ.
    З вітальною промовою виступив декан факультету Севастьянов Володимир Миколайович.
    Свої дипломи випускники отримали з рук очільників кафедр, а саме Ярового Андрія Анатолійовича, Бісікало Олега Володимировича та Ковтуна В’ячеслава Васильовича, які також звернулись до вже дипломованих фахівців з напутнім словом.
    В обличчі всіх студентів свою подяку за невтомну працю викладачів висловила активістка факультету та голова Студентської ради - Колядич Марія.
    На завершення свята випускники востаннє прослухали гімн студентів у виконанні Колядич Марії та Вовчарука Павла.
    Позаду незабутні роки, навіть попри усі виклики долі: друзі на все життя, сміх, сльози, радощі, віра в щасливе майбутнє, кохання, знайомства, можливості для розвитку — й це лише вершина айсберга, що пов’язана з ВНТУ. А попереду тільки краще, більше, вище.

Вітаємо з вагомою подією в житті. Успіхів!

опублік. Дратований Михайло Володимирович