Шановні студенти!
Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) запрошує усіх бажаючих до участі в Кубку України з програмування – наймасштабнішому в історії України змаганню програмистів!!!
Організатори Кубка: команда української платформи EOlymp та кафедра ПІ ХНУРЕ.Кубок складатиметься з ряду етапів (не менш 10), кожен з яких є звичайним контестом на 5 годин. Кожний етап проводиться раз у два тижні по неділях. Між етапами запланованє дорозв’язування задач, які учасники не змогли розв’язати за 5 годин.
Під час кубку між етапами проводитимуться консультації з роз’яснення нового матеріалу та допомоги у розв’язанні складних задач. Буде надано можливість поспілкуватися з більш досвідченими учасниками та дізнатися, як вони розв’язували ту чи іншу задачу.
Детальніша інформація у листі - запрошенні до участі в Кубку.
Не упустить унікальну можливість підняти свою майстерність у мистецтві програмування!
ontent опублік. Арсенюк Ігор Ростиславович