Сьогодні, 19 січня, на факультеті ФІІТА відбулося урочисте вручення дипломів магістрам.Вітальне слово випускники почули від ректора ВНТУ, доктора наук, професора Віктора Біліченка, декана факультету Володимира Севастьянова. Випускники! Сьогодні, ви робите перший крок в сторону великого, довгого шляху. Ніхто не обіцяє, що цей шлях буде легким. Вас чекає багато серйозних, але цікавих випробувань, життєвих уроків, багато нових перемог. І все це Ваше життя! Приймайте його гідно і будьте щасливі!
опублік. Юхимчук Марія Сергіївна