Зустріч студентів 1 курсу (126,151 спец.) з фахівцями ІТ-компанії "Спільна справа"
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/1532/IMG_20211012_164653.jpg)
Традиційно, в річницю заснування Вінницького національного технічного університету, ІТ-компанія «Спільна справа» провела зустріч студентів першого курсу спеціальностей 151 - «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», освітня програма «Інтелектуальні комп’ютерні системи управління» та 126 – «Інформаційні системи та технології», освітня програма "Інтелектуальні інформаційні системи" з провідними співробітниками компанії, які є колишніми випускниками ВНТУ.
Зустріч проходила в офісі компанії з дотриманням усіх карантинних вимог.
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/1532/IMG_20211012_131847.jpg)
Віце-президент компанії з інфраструктурних питань Сергій Житанський розповів студентам про застосування технології Data Science в медицині, аграрному секторі, товарознавстві, лінгвістиці, транспортній системі. Ознайомив з діючими проектами «Спільної справи», що базуються на моделях штучного інтелекту.
Сергій Бородкін, який керує відділом ринкових досліджень, представив першокурсникам презентацію з проектами по управлінню ризиками та прогнозом прибутків компаній – адекватність прогнозування надзвичайно важлива в період пандемії.
Володимир Сторчак, що керує командою з Machine Translation розповідав про застосування технології «.Net» в реальних розробках.
Тімлід Олег Антонюк презентував проекти по визначенню вільних місць на парковці та розпізнаванню дорожніх знаків.
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/1532/IMG_20211012_115642.jpg)
Під час зустрічі студенти задавали запитання, зокрема цікавилися, якими знаннями та навичками потрібно володіти для проходження стажування на «Спільній справі».
Адже вже багато років поспіль ІТ-компанія «Спільна справа» проводить безкоштовне стажування з подальшим працевлаштуванням студентів випускової кафедри Автоматизації та інтелектуальних інформаційних технологій Вінницького національного технічного університету.
Усі зустрічі пройшли в дружній атмосфері, а наостанок керівники компанії зіграли у настільний теніс зі студентами 1-го курсу!
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/230/news/1532/IMG_20211012_122754.jpg)