ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!
ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО УЧАСТІ У 1 ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ КОМАНДНОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ (1/8 ПЕРШОСТІ СВІТУ), ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ 18 ВЕРЕСНЯ У ВНТУ
Під час олімпіади командам (3 студента) буде запропоновано для розв’язання до 15 задач (українською мовою) різної складності. Тривалість олімпіади – 5 годин. Мови програмування: С/С++, Java, Python
Кращі команди отримають право представляти ВНТУ в ІІ етапі!
Усі, хто планує взяти участь в олімпіаді повинні зареєструвати команди на: сайті студентської першості світу https://icpc.globall Не зволікайте з реєстрацією команд (яка ЗАВЕРШИТЬСЯ 15.09.2021 р)
З метою отримання інструкцій стосовно Ваших подальших дій зверніться до координатора олімпіади по Вінницькій області І. Р. Арсенюка (E-mail: igrosars@gmail.com)