На факультеті проводитиметься ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1495 від 09 грудня 2016 р. Вінницький національний технічний університет з 12 по 14 квітня 2017 р. проводить другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з чинної за діючим переліком спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Нагадуємо, що спеціальність 151 – «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» об’єднала напрями підготовки бакалаврів 6.050201 – Системна інженерія та 6.050202 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології і усі спеціальності магістратури цих напрямів.

Програма олімпіади:

• 12 квітня ‑ день заїзду учасників; реєстрація (9:00 - 21:00)
  • 13 квітня ‑ реєстрація учасників (8:00 - 9:30)
  • відкриття олімпіади, організаційні питання 10:00
  • розв’язання конкурсних завдань (10:00 - 14:00)
  • екскурсія в музей-садибу М.І. Пирогова (15:00 - 17:00)
  • 14 квітня - оголошення результатів та апеляції (9:00 - 10:00)
  • підведення підсумків олімпіади (10:00 - 11:00)
  • від’їзд учасників з 11:00

Конкурсне завдання буде складатися з тестових запитань, відповіді на які потребує знань теорії автоматичного управління, теорії систем та системного аналізу, технологій програмування та чисельних методів, методів і засобів проектування та експлуатації автоматизованих комп’ютерно-інтегрованих систем, мікропроцесорних пристроїв та систем, основ метрології, методів вимірювання та контролю, а також виконання практичних завдань, розв’язання яких потребує вмінь програмувати мікропроцесори та мікроконтролери, розробляти системи автоматизації з використанням SCADA.

Оргкомітет пропонує надіслати інсталяційні пакети відповідних середовищ програмування мікропроцесорів/мікроконтролерів та SCADA, якими володіють учасники олімпіади, для завчасної інсталяції їх на комп’ютерах до 1 квітня 2017 р.

Згідно з результатами першого етапу олімпіади, який проходив у Вашому навчальному закладі, просимо до 1 березня 2017 р. надіслати нам анкети учасників другого етапу. Склад команди – до трьох студентів (бакалаврів та/або магістрів) електронною поштою.

Місце проведення олімпіади: Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, Вінницький національний технічний університет, факультет комп’ютерних систем і автоматики.

Додаткова інформація про олімпіаду надаватиметься на цій веб-сторінці.

Інформація про оргкомітет

* 21021, Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, Вінницький національний технічний університет.

0 (432) 598 515 ‑ заступник голови оргкомітету Бісікало Олег Володимирович;

0 (432) 598 006, 0982771280 ‑ відповідальний секретар Маслій Роман Васильович.

olympakit@vntu.edu.ua

опублік. Ковтун Вячеслав Васильович